Polly Yoga - joga online w twoim domu

Zapraszam Cię do mojego studia Polly Yoga – Joga Online!

PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS!

To prawda, że atmosfera studia jogi, gdzie spotykasz innych miłośników tej cudownej praktyki, jest niepowtarzalna i wyjątkowa, ale czy zdarzyło Ci się czuć  onieśmielenie i zawstydzenie na myśl o grupowej sesji jogi?

Rynek wypełniony jest gamą ofert, ale wciąż bywa i tak, że schemat zajęć, lokalizacja studia lub gotowe pakiety nie odpowiadają Twoim oczekiwaniom, trybie pracy i wreszcie czasowi, którym dysponujesz. 

Świetnie to rozumiem.

Oczywiście najlepiej, gdyby wybór miejsca, rodzaju praktyki, atmosfery, nauczyciela należały wyłącznie do Ciebie.

Innymi słowy: najlepiej, gdyby to studio było na Twoje żądanie!

Czy to możliwe? Tak! Zostań ze mną, bo mam dla Ciebie świetną wiadomość.

Gdzie zacząć?

Twój dom, mieszkanie, pokój, ogród, są idealnym, a przede wszystkim bezpiecznym miejscem dla Ciebie. Miejscem, w którym czujesz się swobodnie i komfortowo. Twój salon, Twoja mata nie są wcale gorsze od sali w studio jogi, ponieważ są Twoje, są osobiste, są dostępne tu i teraz.

Zajecia jogi online to również świetne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli dużo czasu spędzasz w podróży. Skąd to wiem? Z zawodu jestem stewardessą i rozumiem, jak to jest ciągle zmieniać miejsce pobytu. Często w takim wypadku, jedyna możliwa interaktywna lekcja jogi, to praktyka z instruktorem online.

Zatem sala konferencyjna w Twoim biurze, pobliska siłowania, czy wreszcie pokój hotelowy, są miejscem dla Twojej praktyki jogi. 

Czego potrzebujesz do praktyki jogi online? 

Najważniejsza jest Twoja obecność i chęć – naprawdę!

W praktyce oczywiście pomoże Ci mata do jogi i kilka przyborów do modyfikacji pozycji.

Jakie to przybory? Koc albo ręcznik kąpielowy, klocki do jogi, które mogą być zastąpione przez dwie grube książki. Możliwe, że przyda nam się pasek do jogi, który swobodnie możesz zastąpić np. paskiem od szlafroka, lub innym miękkim paskiem.

Zadbaj o dobre połączenie internetowe i ekran, na którym możesz wszystko dobrze zaobserwować i śledzić lekcję. Wszystko dla Twojego komfortu. Następnie zarejestruj się na darmowej platformie Zoom i stwórz swoje konto. Zoom jest przede wszystkim bezpieczny i posiada opcje, które pozwalą nam się dobrze zrozumieć i usłyszeć.

Pierwsza lekcja jest bezpłatna. Skorzystaj i przetestuj.

Wciąż się wahasz? Doskonale rozumiem.

Dom, czasem pełen innych domowników albo urządzeń, które właśnie czynnie pracują za plecami, nie wydaje Ci się dobrym tłem?

Nie martw się, to nie przeszkadza. Otoczenie jest pełne dekoncentrujących urządzeń, dźwięków i bodźców dobiegających z zewnątrz. To zupełnie naturalne. Jesteśmy ludźmi i prowadzimy nasze życie najlepiej, jak potrafimy, tu i teraz.

Joga nauczy Cię panować nad tym, co atakuje Twój umysł z zewnątrz i podchodzić do tego ze spokojem i zrozumieniem. Wraz z doświadczeniem w praktyce, nabierzesz zdrowego dystansu do tego, co rozprasza Twoją uwagę. Tak było ze mną.

Jak wyglądają lekcje Polly Yoga – Joga Online?

Zajęcia prowadzone są online, zestaw ćwiczeń nie różni się od tych w studio, a co najistotniejsze, na Polly Yoga – Joga Online uczestniczysz w lekcji indywidualnej – prywatnej i cały mój czas w trakcie lekcji poświęcam Tobie. 

Jestem certyfikowanym nauczycielem Jogi Hatha & Vinyasa, o której możesz poczytać tutaj. Nie wiesz, czy to dla Ciebie?

Na pierwszej lekcji opowiesz mi czego oczekujesz i nad czym chcesz popracować. Po konsultacji zaproponuje praktykę, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom. Jeśli chcesz pobudzić swoją energię, oferuję zajęcia dynamiczne, jeśli natomiast walczysz z nadmiarem emocji i stresem poprowadzę Cię przez spokojne i wyciszające sekwencje z włączeniem elementów medytacji i relaksacji. 

Naszą wspólną lekcję jogi organizuję na darmowej platformie Zoom, która jest bezpiecznym, kodowanym portalem do prowadzenia spotkań online. Kliknij w link: zoom.us, który odeśle Cię do strony. Stwórz konto w minutę i gotowe!

 

Już teraz wybierz datę i godzinę, które odpowiadają Twoim preferencjom.

Masz dodatkowe pytania? Chcesz spersonalizować zajęcia? Skontaktuj się. Z przyjemnością doradzę.

Mail

Polub mój Polly Yoga Fanpage na Facebooku i skontaktuj się szybko i skutecznie przez Facebook Messenger.

Messenger

POLLY YOGA – JOGA ONLINE:

Bezpłatna konsultacja: pierwsza lekcja – 45 minut

Zajęcia indywidualne: każda kolejna lekcja – 60 min / 15 EU

Pakiet:

4 lekcje – 10% zniżki 

8 lekcji – 15 % zniżki

12 lekcji – 20 % zniżki 

Płatności możesz dokonywać przelewem lub na konto PayPal.

Zachęcam do kontaktu przez formularz kontaktowy lub przez messengera.

Z przyjemnością udzielę odpowiedzi i pomogę w wyborze.

Joga, to podróż, a każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Dodaj komentarz