POLLY YOGA to ja, a ja mam na imię PAULINA.

 Jestem certyfikowaną trenerką Jogi Vinyasa 200 RYT Yoga Alliance

Urodziłam się w małej, bardzo zielonej miejscowości pod Krakowem. Tam też jest mój ukochany zielony las. Obecnie mieszkam w Paryżu i marzę, by mieć psa.

Dziękuję, że jesteś tutaj ze mną.

Dlaczego Joga?

Moja jogowa podróż rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to pierwszy raz wzięłam udział w zajęciach Jogi i… szczerze powiedziawszy nie była to miłość od pierwszej asany. Mimo wszystko, gdzieś w środku czułam, że chcę kontynuować jogę. Szukałam czegoś, co ukołysze moją estradową duszę i wniesie sens i spokój do mojego życia.

Mój charakter odkrywcy zamknął się wraz z praktyką w czterech ścianach, wtedy to odnalazłam pomoc w Youtubie. Ćwiczyłam krótkie klasy, ale systematycznie. Po niedługim czasie wiedziałam jaki rodzaj Jogi i typ nauczyciela mi odpowiada, więc spróobwałam jeszcze raz, tym razem świadomie wybierając i styl, i szkołę.

Joga stała się moją codzienną podróżą wraz z innymi pasjami: muzyką i lotnictwem. Pracuję w zawodzie stewardessy i dzięki temu mam okazje spotykać i poznawać wielu wspaniałych ludzi, w tym nauczycieli ukochanej Jogi. Do tej pory odwiedziłam nieprawdopodobne miejsca na świecie i mam nadzieję, że jeszcze wiele cudownych przede mną

Mój świat jest również ściśle związany z muzyką. Ukończyłam Muzykologię na Uniwersytecie Jagiellońskim i Akademię Muzyczną w Łodzi w klasie instrumentu. Gram na fortepianie, flecie, ostatnio rozwijam śpiew przy akompaniamencie ukochanego ukelele. Zdarza mi się śpiewać na macie. 

Po latach doświadczenia z jogą nadszedł taki czas, kiedy uznałam, że chcę dzielić się praktyką profesjonalnie. W Kambodży, w której mieszkałam w związku z projektem związanym z moją pracą w lotnictwie, zdecydowałam się stanąć po drugiej stronie maty. Intensywny i wymagający kurs, ukończyłam pod okiem wspaniałej trenerki Laurie Searle w Siem Reap. Dzisiaj jestem certyfikowanym nauczycielem Jogi Vinyasa 200 RYT by Yoga Alliance i stale poszerzam moją wiedzę z zakresu jogi i terapii jogą studiując najnowsze badania, książki i artykuły.

Dlaczego Polly Yoga?

W 2019 założylam blog Polly Yoga, którego celem jest promowanie jogi, jako praktyki prowadzącej do wewnętrznego spokoju, osiągnięcia harmonii ciała i umysłu oraz codziennej radości z życia. Jestem tego najlepszym przykładem i chcę się po ludzku tym dzielić, dlatego oprócz pisania również uczę jogi.

  • Joga i medytacja chronią przed stresem i jego negatywnymi skutkami, leczą fizyczne i psychiczne dolegliwości, są podstawą w drodze do sukcesu osobistego.
  • Systematyczna praktyka buduje rownież zdrowe, silne ciało, co owocuje przypływem pewności siebie, motywacji, które są fundamentami kariery zawodowej.

Social Media

By ułatwić nam dialog i sposób kontaktu, już teraz zapraszam na mój fanpage na facebooku Polly Yoga oraz do moich asan na instagramie @pollyoga, gdzie możemy wymieniać się własnymi doświadczeniami.

Jeśli szukasz inspiracji i konstruktywnej dyskusji, koniecznie dołącz również do facebookowej grupy Joga do Sukcesu i posłuchaj mojego autorskiego podcastu Polly Yoga – Joga | Podróże | Rozwój Osobisty.

Mam nadzieję, że to nie koniec, a genialny początek, więc do zobaczenia na macie!