WSPÓŁPRACA

Bardzo się cieszę i dziekuję, że jesteś na mojej stronie! 

Zakładka Współpraca jest stworzona specjalnie dla Ciebie, by lepiej poznać nasze cele i oczekiwania. 

Oferuję dzisiaj dwa rodzaje współpracy:

na stronie internetowej (wirtualnie) i poza nią (w rzeczywistości).

WSPÓŁPRACA POZA www.pollyoga.pl

Jestem nauczycielem Joga Vinyasa z certyfikatem Yoga Alliance – prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne.

Zależy mi na dobrej komunikacji i budowaniu zaufania miedzy mną a studentami. Dbam, aby moje zajęcia były interesujące, kreatywne i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Posiadam wyższe wykształcenie muzyczne i chętnie wzbogacam moją sesję jogi o muzykę i elementy tańca.

Praca w zawodzie stewardessy rozwinęła i umocniła moje zdolności komunikacyjne i dała ogromne doświadczenie podróżnicze. Posługuję się biegle językiem angielskim i francuskim oraz zaawansowanym językiem włoskim.

Uwielbiam pisać i edytować, dlatego chętnie sporządzę tekst na zamowienie o tematyce dotyczącej moich pasji i wykształcenia.

W pojedynkę można zajść daleko, ale w zespole droga do sukcesu jest krótsza i ciekawsza, a przede wszystkim łatwiejsza. 

WSPÓŁPRACA NA www.pollyoga.pl

Pollyoga.pl to przestrzeń, gdzie możliwa jest promocja Twoich produktów i usług.

Bardzo dbam o mój wizerunek, dlatego ważne jest dla mnie, aby każdy produkt lub usługa były kompatybilne z treścią bloga.

Posty na blogu są mojego autorstwa i podchodzę do nich ze szczególną troską, dlatego chciałabym również, aby wszystkie pozostałe elementy, które pojawią się na stronie, były tak samo dobrej jakości.

Przyznam, że nie umiem sprzedać czegoś, w co nie wierzę, lub czegoś, czego sama nie sprawdziłam. Cenię sobie jakość, wartość i szczerość przekazu.

Każdy wpis to mój osobisty projekt, który ma przynieść wymierne korzyści wszystkim czytelnikom, dlatego zależy mi, by był merytorycznie wartościowy i inspirujący. 

Posiadam duszę odkrywcy i mam świadomość, że wiele pięknych lądów wciąż czeka na odkrycie, dlatego jestem otwarta na różne formy współpracy, które pomogą Tobie wypłynąć na szerokie wody i będą atrakcyjne dla moich czytelników.

Jakie ogólne zalety ma promocja produktu i usług na blogu?

  • nie ma ograniczeń czasowych a klient ma nieograniczony dostęp do oferty, z którą może zapoznać się w każdej chwili.
  • ma nieograniczony zasięg i przy jej pomocy możesz dotrzeć do każdego zakątka świata.
  • ma interaktywny charakter. O efektach reklamy możesz dowiedzieć się właściwie natychmiast. Dobra komunikacja z klientem pozwala na zbudowanie zaufania do firmy, wykreowanie pozytywnego wizerunku. Dialog nawiązany w formie komentarzy na blogu, fanpage, poprzez subskrypcje newsletterów organizowanie branżowych webcastów, buduje pozytywne relacje z klientami.
  • trafia do określonej grupy odbiorców.
  • jest dynamiczna, ponieważ można ją w stosunkowy łatwy sposób, modyfikować, czy przekształcać, jeżeli okazuje się mało skuteczna.

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces. Henry Ford

Co otrzymasz ze współpracy z Polly Yoga?

Jeśli poszukujesz trenera jogi, to właśnie ja, to właśnie tutaj. Zaplanuję jednorazową sesję jogi, warsztaty z jogą lub kilkudniowy wyjazd Incentive. Zadbam aby Ty, Twoi Klienci lub Pracownicy skorzystali z benefitów, jakie daje praktyka jogi.

Jeśli jednak wolisz współpracę online, blog Polly Yoga to interesująca społeczność i wyjątkowe relacje.

Polly Yoga pozwoli nadać Twojemu produktowi i marce historię i doświadczenie. Sprawi, że Twój pomysł zaistnieje w nowej społeczności i nowym wymiarze, docierając do unikalnej grupy odbiorców. 

Cenię sobie dobrą, jasną komunikację i przejrzyste cele, dlatego dołożę wszelkich starań, aby Twoj produkt wzbogacił się o pozytywną opinię i emocje – bo przecież to jest najcenniejsze w marketingu. 

Tak, jak skrupulatnie pracuję nad wyglądem mojej strony i dbam o jakość wpisów, tak rozumiem jak ważny jest wizerunek firmy. Już dzisiaj gwarantuję Ci indywidualne, spersonalizowane podejście, aby reklama Twojego produktu miała wymierne dla Ciebie korzyści.

Kreatywność to moje drugie imię, więc jeśli nie masz jeszcze pomysłu, jak mógłby wyglądać Twój projekt z jogą lub jak udostępnić, czy zareklamować Twój produkt, zostaw wiadomość (paulina@pollyoga.pl; +33 630 169 268) a odpiszę w ciagu 24 h z potencjalną ofertą.

Wierzę, że razem stworzymy zespół o niepowtarzalnej mocy.